Sosy Street Food

Sosy Street Food

Kategorie: Aktualności / O sosach i dressingach

10 grudnia 2019

Sosy Street Food

Nowa linia sosów Street Food jest oparta  na recepturach pozyskanych z ulicznych knajpek i food truck’ów ulokowanych w różnych zakątkach świata. Sosy z linii Street Food pozwalają na przeniesienie smaków z odległych miejsc bezpośrednio na swoje ulubione potrawy.

Linia Street Food składa się z pięciu smaków:

Sos do Frytek Belgijski – w krajach Beneluksu nie ma frytek bez sosu. Najpopularniejszym z nich jest nie ketchup, a sos na bazie majonezu. Sos do Frytek Belgijskich zmienia podejście do smaku frytek.

Sos do Hamburgerów i Hot Dogów – oryginalne połączenie pomidorów, sosu Worchester, aromatycznych przypraw i majonezu. Receptura prosto z USA.  Dedykowany do hamburgerów, ale przepysznie smakuje również z hot dogami.

Sos Ogórkowy – unikalny sos na bazie relishu z ogórków konserwowych z dodatkiem musztardy i majonezu. Przepis pozyskany z San Francisco. Perfekcyjny do mięs, tortilli, hamburgerów. Fantastyczny w połączeniu z pieczonymi ziemniakami.

Sos do Frytek Curry – kremowy i z dodatkiem curry, skomponowany wg duńskiego przepisu. Ktoś kiedyś powiedział: „nie ważne jakie są Twoje frytki, ważne z czym je podasz”. Niesposób się nie zgodzić.

Sos do Hot Dogów i Parówek – majstersztyk powstały w wyniku unikalnego połączenia ketchupu i musztardy.  Wytworzony na podstawie receptury uzyskanej z budki z hot-dogami w Chicago. Łączy najlepsze cechy musztardy i ketchupu.