Polityka jakości

Firma Roleski jest przedsiębiorstwem aktywnie rozwijającym się zarówno pod względem oferty produktowej, jak i w dziedzinie metod zarządzania i technologii wytwarzania. Natomist podstawą naszego codziennego działania jest jakość.

Strategia Firmy, od początku jej istnienia, jest nierozerwalnie związana z dbałością o jakość i bezpieczeństwo oferowanych produktów. Już w latach 90-tych rozpoczęliśmy prace nad wdrożeniem systemu zarządzania przez jakość TQM (Total Quality Management), a wiedzę na ten temat pozyskiwaliśmy z najlepszego źródła – bezpośrednio od ekspertów z Japonii, uznawanych za najlepszych na świecie w zakresie projakościowego podejścia do zarządzania.

 

Zaimplementowanie przez polską firmę rodzinną filozofii TQM w tak wczesnym okresie dowodzi niezwykle otwartego a jednocześnie odpowiedzialnego podejścia do prowadzenia biznesu.

Koncepcja TQM dopiero od niedawna zaczyna być w Polsce standardem w procesie zarządzania przedsiębiorstwem, podczas gdy w Firmie Roleski główne jej zasady, takie jak zaangażowanie każdego pracownika w doskonalenie najdrobniejszych aspektów działalności, optymalizowanie procesów czy orientacja na klienta, były realizowane już 20 lat temu.