Poznaj siłę octów Roleski!

Poznaj siłę octów Roleski!

Kategorie: Aktualności / O occie

15 sierpnia 2019

Poznaj siłę octów Roleski!

W szerokiej i zróżnicowanej ofercie produktów firmy Roleski pojawiły się octy smakowe – Ocet Jabłkowy, Ocet Jabłkowy z naturalnym miodem, Ocet Winny i Ocet Balsamiczny z Modeny bez dodatku karmelu.

Słynąca z dostarczania konsumentom najwyższej jakości produktów o jak najlepszym składzie firma Roleski wprowadziła do swojej oferty linię tradycyjnych octów, których zastosowanie w kuchni i nie tylko znane jest – według historyków – od pięciu tysięcy lat.

Octy smakowe, obok innych przypraw z rodziny produktów Roleski, idealnie nadają się do podkreślenia smaku potraw oraz pobudzenia apetytu. Poza wykorzystaniem ich jako dodatku do sosów i sałatek, używane są także do przyrządzenia marynat, macerowania mięsa i ryb przed smażeniem lub pieczeniem.

Octowe nowości firmy Roleski to:

Klasyczny Ocet Jabłkowy o intensywnej barwie widocznej przez butelkę, pięknym, naturalnym zapachu jabłek, niczym prosto z owocowego sadu, delikatnym, wyważonym smaku i bez siarczynów w składzie. Powstał w wyniku naturalnej fermentacji.

 

 

Ocet Jabłkowy z naturalnym miodem. Do najwyższej jakości octu jabłkowego dodaliśmy aż 10% naturalnego miodu wielokwiatowego prosto z polskich pasiek. Lekko kwaskowy i przyjemnie słodki. Nie zawiera siarczynów.

 

 

 

Ocet Winny z białego wina. Wyjątkowy, delikatny, łagodny w smaku. Polecany jako dodatek do galaretek. Rewelacyjny z warzywami i owocami w roli głównej. Doskonały jako baza do sosów i marynat. Powstał w wyniku naturalnej fermentacji. Nie zawiera siarczynów.

 

 

 

Ocet Balsamiczny z Modeny bez dodatku karmelu. Prawdziwy ocet balsamiczny z naturalnej fermentacji, bez dodatku siarczynów i barwników (karmel). Posiada certyfikat produktu lokalnego IGP. Wyprodukowany z moszczu winogron z winnic okręgu Modeny. Leżakowany przez minimum 2 miesiące w dębowych beczkach. W smaku wyważony, łagodny i lekko słodki. Zamienia sałatki z dzieła sztuki kulinarnej.

 

 

 

 

 

Octy Roleski dostępne są w szklanych butelkach o pojemności 250 ml
Mogące wystąpić zmętnienie jest zjawiskiem naturalnym i jest ich zaletą.