Ketchupy ekologiczne bio!

Ketchupy ekologiczne bio!

Kategorie: Aktualności / O ketchupie

14 lipca 2019

Ketchupy ekologiczne bio!

Do oferty produktów ekologicznych marki Roleski dołączyły nowe produkty BIO: Ketchup oryginalny (łagodny), Ketchup z suszonymi pomidorami (łagodny) i Ketchup jalapeno (pikantny).

Linia BIO to produkty ekologiczne, wyprodukowane z naturalnych, certyfikowanych składników. Nie zawierają glutenu, sztucznych barwników, wzmacniaczy smaku oraz konserwantów.

Śledząc wymagania konsumentów poszukujących najwyższej jakości produktów, wolnych od składników modyfikowanych genetycznie i innych zbędnych dodatków, stworzyliśmy nową linię produktów BIO.

Nowe ketchupy to kolejne po serii musztard BIO w pełni świadome działanie firmy Roleski, wpisujące się w politykę firmy reagującej na potrzeby klientów i dbającej o najwyższą jakość oferowanych produktów, a także odpowiedź firmy Roleski na rosnące zainteresowanie konsumentów naturalnymi produktami z czystą etykietą, wynikające z trendów związanych ze zdrowym odżywianiem.

Ketchupy BIO Roleski to niezawodny dodatek do wszelkiego rodzaju zimnych przekąsek i dań z grilla. Idealnie komponują się z frytkami, kanapkami, parówkami i żółtym serem.

Do rodziny produktów BIO Roleski dołączyły:

1.Ketchup oryginalny (łagodny)

Ketchup oryginalny BIO (łagodny) – to gwarancja smaku w zgodzie z naturą. Stworzony z certyfikowanych ekologicznych składników, bez glutenu, bez zagęstników. Na każde 100 gramów produktu przypada aż 218 gram aromatycznych i soczystych pomidorów.

2. Ketchup BIO z suszonymi pomidoramiKetchup BIO z suszonymi pomidorami (łagodny) – wzbogacony słodkimi, suszonymi pomidorami to prawdziwy skarb w każdej kuchni. Bez zagęstników, bez glutenu i w 100% eko. Każde 100 gramów produktu to aż 218 gramów soczystych i pysznych pomidorów.

3. Ketchup jalapeno (pikantny)

Ketchup BIO jalapeno (pikantny) – z dodatkiem wyjątkowo aromatycznych papryczek jalapeno to doskonały dodatek do każdego dania, które potrzebuje kilu kropel charakteru. Ekologiczny i naturalny, bez glutenu, bez skrobi. Każde 100 gramów produktu to aż 218 gramów soczystych i pysznych pomidorów.

 

Ketchup bio (ekologiczny), czyli jaki?

Ketchupy Roleski BIO produkujemy z naturalnych, starannie wyselekcjonowanych, wolnych od GMO certyfikowanych składników. Produkty spożywcze BIO – nazywane również organicznymi – wytwarzane są z surowców pochodzących z upraw ekologicznych, w których nie stosuje się pestycydów oraz sztucznych nawozów. Nie zawierają konserwantów.

Charakterystyczną cechą produktów BIO jest umieszczony na etykietach certyfikat w kształcie listka na zielonym tle oraz numer certyfikatu. Jego obecność gwarantuje zgodność produktu z normami Unii Europejskiej w zakresie produkcji i znakowania produktów ekologicznych.