Nowa linia Sosów BBQ – amerykańskie smaki od Roleski!

Nowa linia Sosów BBQ – amerykańskie smaki od Roleski!

Kategorie: Aktualności / O sosach i dressingach

21 kwietnia 2022

Nowa linia Sosów BBQ – amerykańskie smaki od Roleski!

Hawajskie “aloha”, “howdy” z Teksasu, a może “sweet home Alabama”… Co grill to obyczaj, więc wybierz sam powitanie, gdy barbeque zagości na twoim trawniku lub w ogródku przyjaciół!

Słodki Sos BBQ Hawaii z sokiem z ananasa, łagodne pomidory z posmakiem whisky w Sosie BBQ Texas lub temperamentny, lekko ostry dodatek do mięs, owoców morza, sałatek i hamburgerów, czyli Sos BBQ Alabama! Yummie!

SOS BBQ ALABAMA

Sos BBQ Alabama jest lekko ostry, a za jego temperamentem stoi domieszka pieprzu i musztardy. Ten biały dodatek świetnie zagra nie tylko z mięsami z rusztu, kruchym indykiem i owocami morza, ale także jako dressing do surówek czy sałatki ziemniaczanej. Sweet Home Alabama! Spróbuj! Polubisz. Roleski.

SOS BBQ TEXAS

Nie ma lepszej receptury na udany sezon grillowy w prawdziwie teksańskim stylu od towarzystwa przyjaciół i Sosu BBQ Texas na bazie pomidorów! Łagodna słodycz z posmakiem cebulki i whisky idealnie pasuje do czerwonego mięsa, drobiu, hamburgerów i wielu innych przekąsek z rusztu. Spróbuj! Polubisz. Roleski.

SOS BBQ HAWAJSKI

Aloha! A gdyby tak przenieść hawajski klimat do własnej kuchni? Słodki Sos BBQ Hawaii z sokiem z ananasa gwarantuje erupcję zachwytu od pierwszej kropli dodanej do mięs i warzyw. Uwaga! Goście mogą wraz z pierwszym kęsem – zgodnie z hawajską tradycją – niespodziewanie zacząć tańczyć Hula. Spróbuj! Polubisz. Roleski.

Nasze nowe Sosy BBQ już gotowe na grilla, a Wy?