Roleski Makłowicz Menu – nowa marka produktów premium

Roleski Makłowicz Menu – nowa marka produktów premium

Kategorie: Aktualności / O sosach i dressingach

12 kwietnia 2021

Roleski Makłowicz Menu – nowa marka produktów premium

Marka Roleski Makłowicz Menu to efekt współpracy rodzin Roleski i Makłowicz, wynikającej z chęci zaspokojenia rynkowego zapotrzebowania na produkty spożywcze z gwarancją wysokiej jakości. To odpowiedź na trendy konsumenckie związane ze zmieniającym się trybem życia, modelem funkcjonowania oraz wciąż rosnącą świadomością rządzącą decyzjami zakupowymi.

Linia sosów premium, inspirowana kuchniami świata, opracowana przez Roberta Makłowicza to pierwsze produkty sygnowane nowym logiem Roleski Makłowicz Menu.

Produkty Roleski Makłowicz Menu opracowane są dla konsumentów, którym intensywność obowiązków zawodowych często ogranicza czas na przygotowanie wysokiej jakości posiłków oraz dla wszystkich, którzy poszukują ciekawych smaków i produktów z dobrym składem. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu produkcyjnemu firmy Roleski oraz wyczuciu smaku Roberta Makłowicza udało nam się stworzyć idealną bazę do szybkich i smacznych posiłków. Nasze produkty to kombinacja jakości i przemyślanej koncepcji smakowej. Dzięki łatwości przyrządzenia oraz wielości możliwości wykorzystania w kuchni świetnie trafiają w dzisiejsze gusta konsumenckie.

Czysty skład, zero ulepszaczy czy konserwantów, oryginalne składniki, nowoczesny design – to wszystko składa się na markę Roleski Makłowicz Menu. W linii sosów Roleski Makłowicz Menu znajdziecie: klasyczny, mocno pomidorowy i doprawiony bazylią Sos do Spaghetti, ostry Sos Meksykański z papryczką chili i Sos Słodko-Kwaśny, z papryką, ananasem i pędami bambusa.

Produkty są dostępne w naszym sklepie online roleski.dodomku.pl oraz na Allegro (meksykański, do spaghetti oraz słodko-kwaśny).

Więcej szczegółów na temat nowych produktów można znaleźć na stronie RoleskiMaklowicz.pl.