Marka Roleski kolejny raz z tytułem KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI!

Marka Roleski kolejny raz z tytułem KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI!

Kategorie: Aktualności

19 marca 2018

Marka Roleski kolejny raz z tytułem KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI!

W tegorocznej edycji ogólnopolskiego programu Konsumencki Lider Jakości 2018 produkty Roleski zostały docenione przez konsumentów aż w trzech kategoriach.

Złoty Medal otrzymał Ocet Roleski ( w kategorii „Ocet”),  Musztardy Roleski obroniły Srebrny Medal jako najchętniej polecane musztardy w Polsce (w kategorii „Musztardy”), a Majonezy – Wyróżnienie, co wskazuje na wysoką znajomość marki Roleski, rozpoznawalność jej produktów oraz wysoki poziom lojalności wśród jej grupy docelowej.

KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI 2018 to ogólnopolski, promocyjny program konsumencki, prowadzony przez Redakcję Strefy Gospodarki, ogólnopolskiego, niezależnego dodatku dystrybuowanego wraz z Dziennikiem Gazetą Prawną. Jego celem jest wyłonienie najlepszych w opinii konsumentów marek i firm dostępnych oraz funkcjonujących na polskim rynku.

Celem badania w ramach Projektu KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI jest wyłonienie Liderów Jakości usług i produktów dostępnych na polskim rynku. W badaniu zebrano opinie aktywnych konsumentów. Analiza pozwoliła również zebrać wiedzę na temat jakości wybranych produktów i usług oraz dostarczyła informacji o tym, dlaczego dane produkty wybierane są jako najlepsze i jakie budzą skojarzenia wśród konsumentów. Właśnie ta opinia Polaków stała się przedmiotem ogólnopolskich badań, zrealizowanych w ramach programu KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI 2018.

W dzisiejszych czasach konsumenci, podejmując decyzję zakupową, analizują poziom cen, biorą pod uwagę znajomość marki, czy też dostępność jej produktów. Rosnąca wciąż konkurencja ofertowa na półkach sklepowych sprawia, że czynników, które wpływają na ostateczny wybór, jest coraz więcej. Badania wykazują jednak, że zdecydowana większość Polaków sięga po produkty, którym ufa,  które, ich zdaniem, są najlepsze i zasługują na miano lidera jakości.

Jest nam ogromnie miło, że w kolejnym roku produkty Roleski mogły znaleźć się w tym gronie.